محل تبلیغات شما
زیبایی با مای، توسط Mi-An Chan، نویسنده زیبایی Refinery29، میزبانی شده است، جالب ترین گرایش های جدید، درمان ها، محصولات و subcultures در جهان زیبایی را بررسی می کند. در کنار ماجراهای زیبای وحشی خود را دنبال کنید.

ساندرا لانسین چیو، بنیانگذار مرکز سلامتی درمان لانشین، به یک اتاق پر سر و صدای تازه کاران مراقبت از پوست گفت: "مردم همچنان به من می گویند من باید قبل از این کلاس ها به شما بگویم عزیزم." او هر یک از کلاسهای خود را با نام گوا ش» (یک تکنیک ماساژ صورت چینی طراحی شده برای ساختن پوست و بلند کردن پوست) شروع می کند و یک سوال را مطرح می کند: "چقدر سال ها فکر می کنید من هستم؟"

او می گوید برخی از ویژگی های پوست چیو را به ژنتیک معطوف می کند، اما هیچ انکار نمی کند که روال مراقبت از مراقبت های پوستی هم همین کار را دارد. Chiu یک پزشک متخصص طب سوزنی، گیاه شناس و متخصص طب چینی برای بیش از یک دهه است که نام خود را در جهان زیبایی جامع معرفی کرده است.

به تازگی، طب سوزنی صورت از تکنیک زیبایی حاشیه ای گرفته تا عمل نسبتا شایع، یعنی توانایی آن برای افزایش قابل توجه و روشن شدن صورت. من خودم را نه فقط بر روی میز خود یافتم، بلکه در یکی از کلاسهای خود در ماه اوت شرکت نمودم. دو هفته بعد، نتایج منفی را به دست می آورم: پوست واضح و پوشیده و قرمز نیست.

برای کسانی که برای طب سوزنی جدید هستند، در اینجا یک دوره سقوط سریع وجود دارد: طب سوزی یک عمل طب سنتی چینی است که شامل قرار دادن سوزن فوق العاده خوب در نقاط سیستماتیک برای بهبود تن و افزایش گردش خون و لنف. نشان داده شده است که این تمرین برای حل مسائل مختلف از افسردگی تا آرتریت تا تونل کارپال کمک می کند. در صورت، این می تواند کمک به تشخیص احتقان، به حداقل رساندن آکنه، و کاهش قرمزی و التهاب.

بر خلاف بسیاری از فیشال، درمان Chiu شامل ماسک کردن یا استخراج نیست - در عوض، او تمرکز بر سوزش سر و صورت (با چند سوزن قرار داده شده در نقاط استراتژیک در بدن) غذا دادن به تکنیک خود را به دلایل پوست هر مشتری است. در تمام صداقت، طب سوزنی صورت در طول درمان آرام نمی شود. با توجه به Chiu، این کاملا طبیعی است. او می گوید عادی است که مردم در طول درمان احساس ناراحتی می کنند، اما بعد از آن احساس آرامش می کنند. او هر یک از درمان ها را با جلسه 15 دقیقه ای تند و زننده گوا شا و کوپن انجام می دهد.

انتخاب یک لباس کوکتل برای یک رویداد اجتماعی

ده عروسی پوشش یو پی اس برای عروسی زمستانی

5 مورد هر بار اول خریدار باید بداند

یک ,طب ,صورت ,درمان ,پوست ,کند ,است که ,طب سوزنی ,خود را ,می کند ,سوزنی صورت

مشخصات

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

Leta's page دوربین مدار بسته-انتقال تصویر-دزدگیر اماکن-برق صنعتی- نور پردازی-. خاطرات عجیب وغریب blananwiecrys clinesremark kingthillfansltim All my art inmyolaicom کمک دیجیتال آن سوی علم