محل تبلیغات شما
به رغم برف های برف در خارج، در داخل موزه هنر آتلر بورو با فصل رنگ بهار در 22 نمایشگاه گل سالانه در یکشنبه بعد از ظهر زنده بود.

از زمستان امیدوار کننده است.

تم 20، "Blast Off - Gardens of Celestial،" شامل هشت کانتینر فردی و بیش از 200 آثار هنری در گالری بود که بر روی سیارات و یا پدیده های آسمان شب، مانند نورهای شمالی، که گلها و هدایای نولان با رنگ چند رنگ چراغ در گل رز سفید

مام فاوست، مدیر اجرایی موزه گفت: "من در خلال این خلاقیت خیره شده ام." "ما یک موضوع فوق العاده غنی برای همه کسانی که درگیر آن هستیم، وجود دارد."

بدتر از زمستان، بهتر است تبلیغات برای نمایش گل. فاکت می داند که صفحه نمایش خوش آمدگویی از بهار پناهنده ای از عناصر بیرون است، به ویژه پس از پشت سر نوری ها که در ماه گذشته در این منطقه فرود آمده اند.

فاوست گفت: "سن و سالی که بوجود می آید، چیزی است که مردم می خواهند."

در حقیقت، پس از راه رفتن در جلوی درها از موزه، مراسم عروسی از گل های مختلف، از علف های هرز تا لاله ها، در میان انواع گیاهان دیگر، مانند forsythia، خوش آمد می گوید.

علاوه بر این، دیوارهای موزه در نقاشی ها و عکس های پرندگان و گل های مختلف طراحی شده از هنرمندان محلی، همراه با صنایع دستی کودکان از باشگاه باغ Attleboro و کیوسک اطلاعاتی با دانشگاه ویرجینیا واقع شده است.

"من فکر می کنم فوق العاده است؛ من فکر می کنم این عالی است، "هلند جکسون، مدرسه ای در دبیرستان آتلیبرو که ش، شلی استارک همراه بود، گفت. "این احساس جامعه در اینجا وجود دارد، و گل واقعا آن را یک نفس از هوای تازه است."

یک نقاشی آبرنگ "Blushing Hibiscus" توسط کریستینا اوچینو از اتلبرو، چشم Stark را گرفت.

استارک گفت: "من عاشق هر روز بهار می روم." "شگفت انگیز است که یک موزه محلی داشته باشیم که هنرمندان محلی را نشان می دهد و نشان می دهد چه استعدادی در جامعه داریم".

به گفته یکی از پاسداران، در میان مهدکودکان محلی که استعدادهای خود را قرض دادند، مزارع Attleboro از شمال آتلبرو با صفحه نمایش "ونوس" خود که "بزرگترین لاله هایی که تا کنون دیده ام" بود؛ کمک به دستان گلچین Plainville با "زمین"، شامل مانکن هایی که به عنوان مادر مادر لباس پوش شده اند و گل های ایستگاه با صفحه نمایش "مسیر شیری" شامل یک تاج گل طلایی است که در اطراف ستون های گلدان هایی قرار دارد که گل آنها را در آب نگه می دارد.

Mannekin مادر "مادر" به نظر نمی رسد برای بسیاری از مشتریان که تصویر خود را، مانند دون و مارجوری دریک، شرکت کنندگان که بار اول از شارون آمدند، ظاهر می شود.

مارجوری دریک گفت: "من فکر می کنم این انتخاب ماست (برای جایزه انتخاب مردم)". "امروز در اینجا چیزهای دوست داشتنی وجود دارد."

یکی دیگر از نمایش گل ها در Attleboro در مقایسه با Attleboro نبود، در حالی که Marjorie Drake هنگام موزه وارد آنها شد.

"اولین نظر من به شوهرم این بود:" این بهتر از بوستون است، "دریک گفت. "این بسیار تمیز است، بسیار باز است، بسیار دوستانه و محکم نیست."

Shelia Jacobs از North Attleboro که با Jane Burdick از North Attleboro همراه بود، موافقت کرد: "من یک هفته پیش به نمایش گل بوستون رفتم، و صادقانه، من این را دوست دارم بهتر است."

استفاده از فضای موجود در موزه با تأیید بسیار دیگر از مشتریان دیگر مانند Pat Dennis از شمال Attleboro، که مادرش، Judy Doyle از Danielson، Conn را به ارمغان آورد.

دنیس گفت: "من دوست دارم که کوچک و متنوع باشد، نه فوق العاده غافلگیر کننده.

دیل، که آثار هنری خود را در نمایشگاه موزه داشته است، یکی از چندین مشتری بود که از ترکیب رنگ، ترکیب، بویایی و حتی صدا لذت می بردند - نمایش "ونوس" شامل دو پرنده عصبانی در قفس در کنار مجسمه ی ماکت از زهره د مایو.

دویل و دنیس با دوست خود مری الن کوزاک از شمال آتلیبرو همراه شدند که لاله های زرد را در فروشگاه هدیه موزه خریداری کردند.

کوزاک گفت: "برای داشتن گل و هنر ترکیبی از هر دو جهان است."

انتخاب یک لباس کوکتل برای یک رویداد اجتماعی

ده عروسی پوشش یو پی اس برای عروسی زمستانی

5 مورد هر بار اول خریدار باید بداند

گل ,های ,موزه ,نمایش ,یک ,attleboro ,گفت من ,و گل ,می کنم ,نشان می ,می دهد

مشخصات

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

پیامکها و سوتیهای بامزه شما neuverciustum آفتاب نت شعور حسینی فیتنس کار محتوای سبز beocenipo casivati mercigoogle Sunset